KONTAKT

Proven OÜ
Registrikood: 11311016
KMKR: EE101094436
Randvere tee 105
Tammneeme,
74017 Viimsi,
Harjumaa, Eesti
 
Tel: +372 501 3334
E-mail: hanno@proven.ee

ETTEVÕTTEST

Proven OÜ on tegev aastast 2005. Oma toodetes kasutame valdavalt Omroni kontrollereid ning oleme Omroni tööstusseadmete edasimüüja. Pöörame suurt tähelepanu müügijärgsele teenindusele, meie tehnikud teostavad hooldust, remonti, kasutusõpetust jne.
 
Kõikidele müüdud seadmetele anname garantiiaja vähemalt 12 kuud ostu- või paigalduskuupäevast.

 

Vaakumpakendajad

Vaakumpakendatud toidu organoleptilised omadused säilivad ning toit ei dehüdreeru
as5 copy

Pakkides toidu vaakumisse või gaasikeskkonda (MAP) üldiselt vähemalt kolmekordistab selle säilimistähtaja, kaitseb toitu bakterite eest ning säilitab selle maitseomadused.

Vaakumpakendatud toidu organoleptilised omadused säilivad, toit ei dehüdreeru ning maitsed ja värvid jäävad erksad. Teatud toitude puhul, et saada parimaid tulemusi, on vajalik eemaldada õhk ning lisada gaasisegu (MAP-pakendamine) – peamiselt lämmastik ja süsinikdioksiid, kuid ka hapnik, argoon, dilämmastikoksiid – mis aitab säilitada toitu ja takistab selle puhtal vaakumpakendamisel purunemist: värske pasta, viilutatud lihalõigud ja liha on kõige sagedasemad näiteid.

Vaakumpakendajaid ning termo-sulgemise masinaid koos gaasikeskkonda pakendamisega on käsi-, pool- ja täisautomaatseid masinad, lauapealseid ja eraldiseisvaid, vastavalt vajadusele ning vajalikule pakendamiskiirusele.

as1 copy
as2 copy
as3 copy
as4 copy