KONTAKT

Proven OÜ
Registrikood: 11311016
KMKR: EE101094436
Randvere tee 105
Tammneeme,
74017 Viimsi,
Harjumaa, Eesti
 
Tel: +372 501 3334
E-mail: hanno@proven.ee

ETTEVÕTTEST

Proven OÜ on tegev aastast 2005. Oma toodetes kasutame valdavalt Omroni kontrollereid ning oleme Omroni tööstusseadmete edasimüüja. Pöörame suurt tähelepanu müügijärgsele teenindusele, meie tehnikud teostavad hooldust, remonti, kasutusõpetust jne.
 
Kõikidele müüdud seadmetele anname garantiiaja vähemalt 12 kuud ostu- või paigalduskuupäevast.

 

Pakkeseadmed

2
Directindustry
Me oleme

KÕRGTASEMEL MEESKOND

Oleme paigaldanud, seadistanud, remontinud ja reautomatiseerinud erinevate tootjate ja müüjate pakkeseadmeid ettevõtte asutamisest saadik (näit. toiduainete, ehitusmaterjalide, majapidamistarvete pakkimiseks). Nõudlikumatele toodetele oleme ise seadmeid arendanud (näit. grillsüsi,  tänavakivid, aknad, šokolaadiassortii). Alates 2013 oleme Euroopa parimate pakkeseadmete tootjate edasimüügipartner, jätkates endiselt ka teistelt müüjatelt pärit seadmetele tehnilise toe pakkumist.

Kes omab

PIKAAEGSET KOGEMUST

Alustasime oma tegevust enam kui 10 aastat tagasi. Selle perioodi jooksul oleme pakkunud tehnilist tuge umbes 300-le Euroopa tootmisettevõttele  ja arendanud professionaalsed töövõtted, mis aitavad Teie tootmisseadmetel teha seda, mida te neilt ootate. Me ei soovi klientidele iga hinna eest müüa ükskõik mida – aitame käivitada ja paigaldada ka otse tootjatelt või kasutatuna soetatud tootmisliinid ja seadmed ning nõustada nende sobivuse ja edasise tehnilise toe osas.

Ning pakub

KVALITEETSET TEENUST

Saame olla Teie kindlaks ja tehniliselt võimekaks partneriks järgnevates valdkondades: pakke- ja markeerimismasinate müük, remont ja hooldus, erinevate tööstusseadmete ehitus ja integreerimine jms.