KONTAKT

Proven OÜ
Registrikood: 11311016
KMKR: EE101094436
Randvere tee 105
Tammneeme,
74017 Viimsi,
Harjumaa, Eesti
 
Tel: +372 501 3334
E-mail: hanno@proven.ee

ETTEVÕTTEST

Proven OÜ on tegev aastast 2005. Oma toodetes kasutame valdavalt Omroni kontrollereid ning oleme Omroni tööstusseadmete edasimüüja. Pöörame suurt tähelepanu müügijärgsele teenindusele, meie tehnikud teostavad hooldust, remonti, kasutusõpetust jne.
 
Kõikidele müüdud seadmetele anname garantiiaja vähemalt 12 kuud ostu- või paigalduskuupäevast.

 

Omron

OMRONi kontrollerite arenguga oleme kaasa käinud juba aastast 1997
omronpng

Proveni automaatikalahendustes on kasutusel peamiselt Omroni loogikakontrollerid ja muud programmeeritavad komponendid.

Miks just OMRON?

  • Esiteks – neid me tunneme kõige paremini. Võiks öelda “läbi-ja-lõhki”. OMRONi kontrollerite arenguga oleme kaasa käinud juba aastast 1997. Eestis on väga vähe võrreldava kogemusega Omroni programmeerijaid.
  • Teiseks – kogu kasutusajaloo jooksul on õnnestunud kohata ainult ühte Omroni kontrollerit, mis oli kaotanud mälust oma programmi. Seda ei saaks parema tahtmise juures öelda konkureerivate (eriti Saksa) tootjate kontrollerite kohta, millede puhul osaline või täielik programmi kadumaminek on üsna igapäevane. See ülalnimetatud ainus juhtum oli umbes 15 aastat töötanud PLC, kuhu kohalik tehnik ühendas vale toitepinge.
touchscreen
temp

Mida me Omroniga teeme?
Vahel juhtub, et teie olemasoleva tootmisseadme seadme kontrolleril juhtub midagi üleöö. Mõne tootja omadel kaob programm, või teinekord on midagi inimese käe läbi korda saadetud. Oleme väga palju selliseid kriitilisi olukordi lahendanud kohapeal uue kontrolleri paigalduse ja tühja koha pealt uue programmi kirjutamisega. Vahel läheb selleks päev, vahel nädal, aga tihti on see kiireim lahendus seadme reanimeerimiseks. Teil on olemasolev seade või tootmisliin, mille mehaanika ja konstruktsioon on “vana-kooli” -tugev tükk, hooldatud ja tänaseni toimivas korras, aga elekter ja juhtautomaatika jääb ajale jalgu ning põhjustab plaaniväliseid seisakuid? Sellisel puhul on mõistlik kaaluda seadmete automaatikaosa uuendamist. Tihti saab re-automatiseerimise käigus lisada funktsioone, mis seadme algse valmimise ajal ei olnud veel tehniliselt võimalikud. Või on seadme otstarve muutunud ja vajab sel põhjusel uut automaatikalahendust? Koostöös pratneritega pakume ka sõlmede kaupa seadme ümberehitust või sootuks uut seadet, valmistatuna teie vajadustest lähtuvalt.

Seadmevalmistajatele 
… aitame valida ja konfigureerida sobiva kontrolleri, ekraani, servosüsteemi või muu automaatikakomponendi ning toodame sellele programmi. Nii enda kui teiste masinavalmistajate arendatavatele seadmetele tarkara kirjutades on tavaliselt tegu unikaalsete seadmetega, prototüüpidega. Mitte ükski uus seade või insenerlahendus ei sünni ideaalsena. Alati ilmnevad käivituste ja katsetuste käigus mehaanika projekteerimise ja konstrueerimise faasis tehtud möödalaskmised ning valearvestused. Palju probleeme saab sellistel puhkudel lahendada programmiga, aga kaugeltki mitte kõiki. Aitame lahendada selliseid probleemseid ülesandeid ja leida optimaalseid alternatiive.

OMRONi tootevalikust leiab allolevaid komponente: 

* kontrollereid (PLC),
* puuteekraane
* masinnägemise kaameraid
* Sagedusmuundureid
* servoajameid
* temperatuuriregulaatoreid
* optilisi ja induktiivandureid

Täpsemat infot leiab OMRONi toodete kohta leiad SIIT.

NB! Proven OÜ ei tegele Omroni meditsiiniliste seadmetega!

Oleme omandanud pikaaegse töökogemuse ja professionaalsed töövõtted, mis tagavad Teile muretu koostöö.