KONTAKT

Proven OÜ
Registrikood: 11311016
KMKR: EE101094436
Randvere tee 105
Tammneeme,
74017 Viimsi,
Harjumaa, Eesti
 
Tel: +372 501 3334
E-mail: hanno@proven.ee

ETTEVÕTTEST

Proven OÜ on tegev aastast 2005. Oma toodetes kasutame valdavalt Omroni kontrollereid ning oleme Omroni tööstusseadmete edasimüüja. Pöörame suurt tähelepanu müügijärgsele teenindusele, meie tehnikud teostavad hooldust, remonti, kasutusõpetust jne.
 
Kõikidele müüdud seadmetele anname garantiiaja vähemalt 12 kuud ostu- või paigalduskuupäevast.

 

Karbikiletajad

Karbikiletusmasinate põhieesmärk on säilitada ning kaitsta igasuguseid toiduaineid
poolautom

Karbikiletusmasinate (traysealer) põhieesmärk on säilitada ning kaitsta igasuguseid toiduaineid – värskeid või töödeldud, pakkides neid valmiskarpidesse (keevitades karbile kile peale). Vastavalt vajadusele ning pakkimiskiirusele on karbikiletajad pool- ja täis-automaatsed.

Pool-automaatsed karbikiletajad

Olenevalt karbi kujust ja suurusest suudavad pool-automaatsed karbikiletajad pakkida kuni 24 karpi minutis. Samuti on võimalik pakkida gaasikeskkonda (MAP). Karbi kiletamine toimub keevitades karbile kuumuse abil kile peale masinas just vastavale karbile ehitatud vormis. Pakkida saab erinevaid materjale –PP, PE, PS, C-PET, A-PET, EPP, EPET, kartong, alumiinium jne.

Masinad on ehitatud vaid roostevabast terasest ning anodeeritud alumiiniumist (vorm ning vaakumkamber) – vahetus ühelt karbilt teisele on lihtne ning kiire, ühes pakketsüklis saab pakkida erinev arv karpe, automaatne kile etteandmine ning kilejääkide jne. Lihtne ja kasutasõbralik masina juhtimine võimaldab kõiki seadistusi kiirelt teostada ning jälgida. Masinad saavad olla pneumaatilised või elektroonilised – elektrooniline masin on mõistlik valida siis, kui pakkimiskohti on mitu ning energiasäästlikkus prioriteet.

Täis-automaatsed karbikiletajad

Täis-automaatsed karbikiletajad suudavad pakkida kuni 240 karpi minutis ning kõik masinad pakivad vajadusel ka gaasikeskkonda. Automaatseks saab muuta ka karpide etteandmise masinasse, toodete doseerimise karpidesse, vajadusel saab lisada karbile ka kaane. Täis-automaatsed karbikiletajad pakuvad väga palju erinevaid võimalusi pakkimiseks ning igale projektile tuleb läheneda vastavalt tootele ja karbile, mida pakkimiseks kasutada ning kliendi poolt soovitus pakkimiskiirusele.

reepack