KONTAKT

Proven OÜ
Registrikood: 11311016
KMKR: EE101094436
Randvere tee 105
Tammneeme,
74017 Viimsi,
Harjumaa, Eesti
 
Tel: +372 501 3334
E-mail: hanno@proven.ee

ETTEVÕTTEST

Proven OÜ on tegev aastast 2005. Oma toodetes kasutame valdavalt Omroni kontrollereid ning oleme Omroni tööstusseadmete edasimüüja. Pöörame suurt tähelepanu müügijärgsele teenindusele, meie tehnikud teostavad hooldust, remonti, kasutusõpetust jne.
 
Kõikidele müüdud seadmetele anname garantiiaja vähemalt 12 kuud ostu- või paigalduskuupäevast.

 

Dosomat

Dosomat masinatega saab pakkida ja doseerida kõiki tooteid, mida on vajalik pakendada

Saksa firma WALDNER loodi 14. septembril. 1908. a. Wangenis, Saksamaal. Praeguseks on Waldner piirkonna suurim tööandja ning nende masinaid võib leida üle kogu maailma.

WALDNER DOSOMAT pakkemasinad on kasutusel väga erinevates valdkondades – piima- ja lihatööstuses, joogi- ja delikatesside pakendamisel ning kosmeetikas ja meditsiinis.

Villitakse ja pakitakse tooteid alates vedelikest ja kõrge tihedusega vedelikest kuni pulbrite ning tahkete toodeteni. Dosomat masinatega saab pakkida ja doseerida kõiki tooteid, mida on vajalik pakendada.

Näiteks järgnevad tooted: kodujuust, naturaalsed ning puuvilja jogurtid, jogurtid tükkidega, hapu- ja rõõsk koor, sulajuustud ja juustuvõided, erinevad salatid ja katted, supid ja kastmed, majonees, sinep, või ja margariin, võileivakatted, mesi ja moos, pastad, loomatoidud, kosmeetilised tooted jne.

dosomat

DOSOMAT tähendab täis-automaatseid villimis- ning sulgemismasinaid erinevate toodete pakkimiseks.

DOSOMATidega saab kasutada väga laia valikut pakkimismaterjale ning sulgureid, mis on valmistatud kartongist, plastikust, co-ex materjalist, alumiiniumist, teraslehest või klaasist.

Waldner Dosomat:

  • Kõrgekvaliteetsed ning paindlikud villimis- ning sulgemismasinad, mida ehitatakse juba 20. sajandi algusest alates;
  • Masinate tootlikkus on alates väiksemast DOSOMAT 1 tüüpi masinast tootlikkusega ca. 1000 pakendit tunnis kuni kiirete 48-realiste DOSOMAT 20 Inline masinateni tootlikkusega rohkem, kui 100 000 pakendit tunnis;
  • State-of-the-art servo tehnoloogia;
  • Masinate ehitusel on kasutatud vaid roostevaba terast;
  • Väga pika eluaega masinad;
  • Rotary ning inline villimis- ning sulgemismasinad peaaegu kõikidele toodetele topsides, karpides, konservides ning kottides;
  • Väga kõrge hügieenitasemega masinad – “Pulseeriv valgus”, UV-valgus ning H2O2.

Kataloog on leitav SIIT

dosomat2
Oleme omandanud pikaaegse töökogemuse ja professionaalsed töövõtted, mis tagavad Teile muretu koostöö.